آیین نکوداشت «عزت‌اللّه سام‌‌آرام» مقارن با روز جهانی مددکاری اجتماعی

رئیس انجمن مددکاران از برگزاری آیین نکوداشت «عزت‌اللّه سام‌‌آرام»، استاد پیشکسوت مددکاری اجتماعی خبر داد.

حسن موسوی چلک در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: به مناسبت ۲۶ اسفند روز جهانی مددکار مراسم آیین نکوداشت عزت‌الله سام آرام استاد پیشکسوت مددکاری کشور در تاریخ ۱۱ اسفند در تالار فردوسی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این مراسم با همکاری انجمن مددکاران ایران و خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار می‌شود و به دلیل همزمانی روز جهانی مددکار با ایام فاطمیه زمان آن را به ۱۱ اسفند تغییر دادیم.

رئیس انجمن مددکاران ایران افزود: در نظر داریم پس از برگزاری این مراسم در مناسبت‌های آتی از استادان برجسته این حوزه از جمله احمد حسینی، محمد زاهدی‌اصل و حبیب آقابخشی تجلیل کنیم.

به نقل از تسنیم، عزت‌‌الله‌ سام‌آرام، دارای دکترای تخصصی رشته جامعه شناسی و عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی و استاد پایه ۲۷ رشته جامعه شناسی (گروه تعاون و رفاه اجتماعی) است. فهرست ذیل بخشی از آثار وی در قالب تالیف و ترجمه است:

مددکاری‌اجتماعی(کاربافرد)، راهنمای مددکاران اجتماعی، مددکاری‌اجتماعی(کارباگروه)، مددکاری اجتماعی(کار با جامعه)، فقر عاطفی در خانواده‌، مددکاری اجتماعی در کارگاه، مددکاری اجتماعی با تاکید برمحیط‌های کارگری، روش‌های تسهیل کارگروهی(برای مدیریت NGO‌ها)، مددکاری اجتماعی، روش‌شناسی تخقیق کیفی در مسئله اعتیاد.

Share

مدیریت داخلی وبسایت

اینجانب جواد طلسچی یکتا، مددکار اجتماعی و بنیانگذار وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایرانیان- مدیریت داخلی و فنی وبسایت کلینیک مددکاری اجتماعی نوید زندگی افتخاری است برای بنده و امیدوارم بتوانم اقدمات مثبت و تأثیرگذاری در جهت ارتقاء کمی و کیفی این سایت به انجام برسانم. سوابق کاری: طراحی، راه اندازی و مدیریت فنی ده ها پایگاه مجازی در حوزه مددکاری اجتماعی ایران. تخصص ها : مسلط به وردپرس ، برنامه نویسی سمت کلاینت با HTML5 , Css3 , Jquery , Ajax و برنامه نویسی سمت سرور با PHP MVC

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *