گزارش جشن بزرگ مددکاری اجتماعی در استان خوزستان

در روز دوشنبه مورخ ۴ اردیبهشت ماه، جشن بزرگ مددکاری اجتماعی در تالار بزرگ کتابخانه مرکزی در اهواز به میزبانى سازمان بهزیستى استان خوزستان و با اجراى کلینیک مددکارى اجتماعى نوید زندگى، به پاس گرامیداشت مقام مددکاران خوزستانی برگزار شد.

در این مراسم که مقارن بود با بعثت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) جمع کثیری از مددکاران و مسوولین سطح مختلف استانی حضور داشتند.

قابل به ذکر است همچنین حکم خانم طیبه جعفری مدیر کلینیک مددکارى اجتماعى نوید زندگی از شهرستان اهواز به عنوان مسئول دفتر انجمن مددکاران اجتماعى ایران در استان خوزستان توسط آقاى غلامعلى قربانى عضو هیأت مدیره ى انجمن ابلاغ شد.


در این مراسم نیز از مددکاران نمونه ى استانى با حضور سرکار خانم موسوى مشاوره امور زنان در استاندارى و آقاى عباسى معاونت امور اجتماعى بهزیستى استان خوزستان تقدیر و تشکر به عمل آمد.


شایان ذکر است در این مراسم براى دومین بار سرود ملى مددکاران اجتماعى توسط گروه ناشنوایان به زیبایی اجرا شد.

منبع: روابط عمومی مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران

Share

مدیریت داخلی وبسایت

اینجانب جواد طلسچی یکتا، مددکار اجتماعی و بنیانگذار وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایرانیان- مدیریت داخلی و فنی وبسایت کلینیک مددکاری اجتماعی نوید زندگی افتخاری است برای بنده و امیدوارم بتوانم اقدمات مثبت و تأثیرگذاری در جهت ارتقاء کمی و کیفی این سایت به انجام برسانم. سوابق کاری: طراحی، راه اندازی و مدیریت فنی ده ها پایگاه مجازی در حوزه مددکاری اجتماعی ایران. تخصص ها : مسلط به وردپرس ، برنامه نویسی سمت کلاینت با HTML5 , Css3 , Jquery , Ajax و برنامه نویسی سمت سرور با PHP MVC

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *