گزارش همایش گرامیداشت روز ملّی مددکاری اجتماعی در استان خوزستان

photo_۲۰۱۸-۰۴-۲۳_۱۱-۳۱-۵۲جشن گرامیداشت روز مددکاری اجتماعی در استان خوزستان به همت سازمان بهزیستی استان و خانم طیبه جعفری مدیریت کلینیک مددکارى اجتماعى نوید زندگی در اهواز برگزار گردید.

به نقل از مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی؛ این مراسم با خوش آمدگویی آقای عباسی معاونت اجتماعی استان و سخنرانی دکتر صدیق مدیر کل سازمان بهزیستی استان، معاون سیاسی استانداری استان و مشاور امور زنان استانداری و آقای مهدی فلاحی به نمایندگی از جامعه مددکاران اجتماعی ادامه پیدا کرد.
قابل به ذکر است در ادامه این مراسم آقای فلاحی با محوریت توسعه پایدار با تأکید بر نهاد خانواده به ایراد سخنرانی پرداخت. بخش اول سخنرانی وی با شعری مرتبط از فردوسی و بخش دوم به تحلیل سیاست های اجتماعی کشور و ارتباط تنگاتنگ پایداری نهاد خانواده و سیاست های احتماعی پرداخته شد.

شایان ذکر است مهدی فلاحی با بیان این مهم که کشور باید از مدیریت مهندسی و کالبدی به مدیریت اجتماعی و فرهنگی با بهره گیری از تخصص مددکاران اجتماعی بپردازد به سخنان خود پایان داد.

در این مراسم از مددکاران اجتماعی برتر استان خوزستان با اهداء لوح تقدیر تجلیل شد.

Share

مدیریت داخلی وبسایت

اینجانب جواد طلسچی یکتا، مددکار اجتماعی و بنیانگذار وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایرانیان- مدیریت داخلی و فنی وبسایت کلینیک مددکاری اجتماعی نوید زندگی افتخاری است برای بنده و امیدوارم بتوانم اقدمات مثبت و تأثیرگذاری در جهت ارتقاء کمی و کیفی این سایت به انجام برسانم. سوابق کاری: طراحی، راه اندازی و مدیریت فنی ده ها پایگاه مجازی در حوزه مددکاری اجتماعی ایران. تخصص ها : مسلط به وردپرس ، برنامه نویسی سمت کلاینت با HTML5 , Css3 , Jquery , Ajax و برنامه نویسی سمت سرور با PHP MVC

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *